Diplomatov podporila popredná slovenská tlačiareň Bittner print

Hokej nie je len o súboji na ľade, ale aj o prezentácii na verejnosti, propagácii a budovaní značky. Aby všetko fungovalo ako má, je potrebné mať kvalitný propagačný materiál, ktorý samozrejme nie je zadarmo. Vďaka svojmu novému partnerovi majú bratislavskí Diplomati o starosť menej.

Univerzitný hokej by sa bez partnerov a sponzorov zaobišiel len veľmi ťažko. Náklady na prenájom ľadovej plochy a technického zabezpečenia predstavujú prioritnú investíciu a vo väčšine prípadov pokryjú celkový sezónny rozpočet. Tímy preto hľadajú aj pre svoje doplnkové aktivity pomoc u firiem, ktoré sa rozhodnú študentov-športovcov podporiť. Práve takou spoločnosťou je Bittner print.

„Po rozbehnutí sezóny sme hľadali ďalších partnerov pre náš klub a vďaka odporúčaniu sme sa skontaktovali s pánom Bittnerom o možnej spolupráci. Boli sme príjemne prekvapení jeho pozitívnym prístupom. Nie každý deň sa človek stretne s takým vrelým prijatím,“ priblížil na margo spolupráce generálny manažér Šimon Vincze. Dodal, že v dnešnej dobe ešte nie je úplne bežné, aby sa podnikatelia do spolupráce s univerzitnými mužstvami hrnuli. Liga EUHL má v srdci Európy len krátku históriu a väčšina ľudí, ktorí s ňou nemajú skúsenosti má pocit, že sa jedná o nezaujímavý hobby hokej. Opak je však pravdou a s každým ročníkom dokážu hráči svojím výkonom osloviť stále viac a viac ľudí. „Dohodli sme sa, že nás firma podporí výrobou propagačných materiálov a v tejto chvíli sa môžeme pochváliť fotostenou, vlajkami, rollupom, či 3D maketou Diplomata,“ doplnil manažér.

Podľa jeho slov je Bittner print skutočným odborníkom vo svete tlače, čo dokazuje už od roku 1991. Firma poskytuje expresné reprografické a tlačiarenské služby s nadštandardným prístupom k zákazníkovi. Či už ide o veľkoformátovú, alebo maloformátovú digitálnu, či ofsetovú tlač, alebo služby finalizácie a inštalácie. Ich kvalitu dokazujú nielen tisíce spokojných zákazníkov ale aj 4 ISO certifikáty a FSC certifikát. Za výrobu všetkých promo vecí môžu Diplomati ďakovať aj pánovi Hradskému, ktorý má v spoločnosti na starosti marketing a ochotne sprevádzal celým procesom výroby. Spolupráca s tímom Diplomats Pressburg ho teší a favoritom je preňho maketa hokejistu „Projekt EUHL je nám veľmi sympatický a teší nás, že sme mohli Diplomatom pomôcť na ich ceste za víťazstvom. Mojím osobným favoritom je 3D maketa, s ktorou sa môžu diváci fotiť všade kam Diplomati zavítajú,“ uviedol Hradský.

S maketou má svoje plány aj vedenie tímu, no presný zámer nechcel manažér zatiaľ prezradiť. „Fotostenu mohli diváci vidieť na štadióne, ale aj pred televíznymi obrazovkami na našich posledných domácich zápasoch. Rollup aj 3D maketu sme zverejnili v posledných dňoch, čoskoro rozbehneme aj novú video kampaň spoločne so súťažou,“ prezradil Vincze.

Diplomatov čakajú ešte tri domáce zápasy nadstavby pred začiatkom vyraďovacej časti a návštevníci zimného štadióna túto vizualizáciu určite ocenia. „Sme veľmi vďační za podporu zo strany spoločnosti Bittner print a veríme, že v budúcnosti bude viac firiem, ktoré budú mať rovnaké nadšenie pre univerzitný hokej,“ uzavrel Vincze.

Najbližšie sa Bratislavčania predstavia 25. februára na domácom ľade proti mestskému rivalovi Paneuropa Kings. Zápas bude možné sledovať aj online prostredníctvom študentskej televízie MC2.

BITTNER PRINT: www.bittner.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *